Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendantowi straży pali się pod nogami

Utworzony przez Ktoś, 18 grudnia 2007 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem skąd "zwolennik" ma takie informacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla odmiany może warto podrzucić temat Pana Komendata Marka G. z Opola Lubelskiego? Otóż Pan Gogół podobnie jak Pan przed chwilą obsmarowany wymienieni tu są nie bez powodu... Taka zmiana na niby. Może zwolennicy dodadzą coś do tej historyjki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem byli w tym Ciechocinku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby kiedy oni mieli być razem w tym Ciechocinku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osp napisał:
Jestem członkiem OSP ................ i też bym chciał wiedzieć ile to trzeba dać zeby dostać sie do zawodowej straży i czy ten komendant z Łęcznej moze załatwić robotę w innej miejscowości np. w Krasniku, bo do Łęcznej mam daleko.
Spytaj zastępcy KW - on jest z Kraśnika i Ci napewno pomoże. Biblię czyta codzień to i dużo nie weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący najlepiej napisał:
Razem byli w tym Ciechocinku.
Nie no oni są z przeciwnych obozów... Ale obaj chcą być numer 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Panie Gregorek czuj się Pan owdołany!!! I nie myśl Pan że bedą rządzić Twoje macki -typu Marek G., który będzie jadł Ci z ręki. Na takie rządy nie pozwolimy, choćbyśmy mieli iść z diabłem pod rękę. Dopilnujemy swego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze dorzucić coś o następnym kandydacie- Stanisławie S. Gdzie dwóch sie bije , tam trzeci korzysta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za ciosem dopiszę Piotra B. Też kandydat jak ta lala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Józek nie wróci? Toć łon wygrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytaj zastępcy KW - on jest z Kraśnika i Ci napewno pomoże. Biblię czyta codzień to i dużo nie weźmie. To i on bierze ? Ok. ale ile bo w Krasniku to chyba inne stawki. Chyba, że nową Biblię mu kupię, nie wiem czy to dobry pomysł, ale ja chcę do "wasze straży"........... Krótko i na temat do tych co dawali ......... Ile ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osp napisał:
To i on bierze ?
Spytaj u źródła... ale po weekendzie może być za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn że juz jest zmiana KW, skoro może nie zdążyć sie dowiedzieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to hieny cmentarne obrodziły latoś. Różne odpadki powyłaziły z mysich dziur i nabrały odwagi. No chłopcy z psich wólek i zielonego zadupia, dalejże do boju. Jeszcze więcej onanizowania, brania, kradzenia, bicia (piany też), gwałcenia, pedałowania i wniosków prokuratorskich. Jesteście chłystki niegodne nawet komsomołu. Na widok galowego muduru będę przechodził na drugą stronę ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio oryginalny napisał:
No to hieny cmentarne obrodziły latoś. Różne odpadki powyłaziły z mysich dziur i nabrały odwagi. No chłopcy z psich wólek i zielonego zadupia, dalejże do boju. Jeszcze więcej onanizowania, brania, kradzenia, bicia (piany też), gwałcenia, pedałowania i wniosków prokuratorskich. Jesteście chłystki niegodne nawet komsomołu. Na widok galowego muduru będę przechodził na drugą stronę ulicy.
a co ty taki wrażliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazakpsp napisał:
a co ty taki wrażliwy
Bom nie ćwok, jako ty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to hieny cmentarne obrodziły latoś. To b. ciekawy wpis szczególnie te 4 przedostatnie litery. Szkoda , że nie kursywką i z pogrubieniem. Prorok czy ki ch... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiena cmentarna napisał:
No to hieny cmentarne obrodziły latoś. To b. ciekawy wpis szczególnie te 4 przedostatnie litery. Szkoda , że nie kursywką i z pogrubieniem. Prorok czy ki ch... ?
Hieno cmentarna, ktokolwiek jesteś - głupiś. Teraz pogrub sobie i pokursywiaj co chcesz. A na koniec poonanizuj, pogwałć, poobijaj i poklnij oraz poppluj na służbę i przełożonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lato, lato... Lato szczeka. Razem z latem, szczeka ten kaleka. Lato, lato... Jak się masz? Pokaż nam swoją prawdziwą twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomniano o Józiu. A co on takiego zrobil jak miał okazję , to nic się nie wykazał. Teraz to inni niech mają sznasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...